Adam Bodnar – Do jakich mediów potencjalnie mógł mieć dostęp Stefan W.?

*ADAM BODNAR- rzecznik praw obywatelskich;

,,Do jakich mediów potencjalnie mógł mieć dostęp Stefan W.? Jeżeli on był zamknięty, korzystał tylko z mediów, które są tzw. telewizją naziemną. (…) Nie miał dostępu do internetu ani telewizji kodowanej. (…) Kanał informacyjny, który jest nadawany całą dobę, to TVP Info. Moim zdaniem jest to jedna z kwestii, które należałoby w tej sprawie wyjaśnić. Jakie mogą być konsekwencje braku możliwości dostępu do pluralizmu poglądów i czy to mogło mieć wpływ także na zachowanie”

– powiedział we wczorajszym programie “Onet Opinie”.

Do tych słów szybko odniosła się Służba Więzienna. Okazuje się, że rzeczywistość jest zupełnie inna niż taka, jaką przedstawiał Bodnar. Wymieniono nawet, jakie programy mogą oglądać skazani, wśród nich znalazły się naprawdę różnorodne kanały – zarówno informacyjne, jak i o różnej tematyce: motoryzacyjne, filmowe czy religijne, ale nie ma TVP Info….

 

Ten Pan jest Rzecznikiem Praw Obywatelskich w kraju w Unii Europejskiej ?! , ŚMIECHU WARTE , rzecznik wypowiada się jak jakiś pierwszy lepszy/gorszy troll internetowy ….

Jasne, już poszło w świat, więzień został mordercą członka PO oglądając populistyczno nacjonalistyczne TVP info .

Panie Bodnar niech pan mi to wyjaśni kto tu oszukuje ? Pan, czy Służba Więzienna, który Urząd wprowadza mnie w błąd …. .Piotr.

Ochłonąłem .

Uprzejmie Proszę o wyjaśnienie, to dla mnie bardzo ważne, przecież jedna z tych dwóch informacji musi być kłamstwem, insynuacja lub podobnie, jedna z tych informacji jest ,, mową nienawiści ‘’ co by to nie znaczyło

piotr@sympatycypisolecko.pl

*R. P. O. , a nie zwykły np. dziennikarz, np. z wyborczej, albo inny niemiecko rosyjski lobbysta zafascynowany lewactwem …smutno i strach