Wszystko jak sen wariata śniony nieprzytomnie

11 grudnia o 10 ej Posłowie na których głosowałeś będą chcieli zdecydować o twoim losie … 

Finanse publiczne, Budżet, jedne z najlepszych w UNII  poczekamy, zobaczymy co z tym zrobi Tuska ekipa

Np.; wywłaszczenia dotychczas możliwe tylko pod LOTNISKA KOLEJE i AUTOSTRADY, a teraz pod niemieckie wiatraki bo NIEMCY chcą?, TUSK  MUSI???

OPOZYCJA ma same proste odpowiedzi  na FATALNE rządy PIS i ich skutki, wszędzie bieda, zapaść, inflacja, drożyzna, zamykanie się drobnych przedsiębiorców (firmy jednoosobowe – samo zatrudnienie) itd., a dlaczego?  – bo oni kradli, oszukiwali, kłamali, tuczyli się, lobbowali na rzecz PKN ORLEN, a Kaczyński ma dwie wieże w centrum Warszawy..

Albo  Gasiuk Pichowicz w KRS chorababa

Warto też zauważyć iście spektakularny początek “rządów” nowej koalicji Tuska. Nie przypominam sobie, żeby jakaś partia, jeszcze przed objęciem rządów, zdołała nie tylko sama siebie aż tak skompromitować, lecz także odsłonić to, na czym jej przyszła władza ma polegać.

W ciągu kilkunastu dni ulokowała w europarlamencie człowieka prosto z aresztu,
doprowadziła do tąpnięcia cen akcji jednej z najważniejszych polskich spółek (a przy okazji do wzrostu pewnej niemieckiej)
i podrzuciła w parlamencie ustawę od proniemieckich lobbystów. To chyba tylko Platforma Obywatelska potrafi.

NOWA większość sejmowa – otumaniona ANTY PISEM bezwiednie tworzy Lobby niemiecko/bankowe, i działa pośród  tworzących Nowy Rząd TUSKA i tak ;  używane wiatraki Simensa, NIE wakacjom kredytowym, podniosą VAT na żywność  bo  ma dofinansować budżet TUSKA, zwiększając  w ten sposób INFLACJĘ.  

  1. Zamrożenie cen energii – ale  nie  DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDŚIĘBIORSTW (które,  jak  krzyczą że, BANKRUTUJĄ) i tylko na 6 miesięcy.
  2. Ustawa wiatrakowa – po “opiniach” Prawicy  poprawiono “drobne niedociągnięcia”, tylko 60 stron  poprawek, oj tam, oj tam …
  3. NA RAZIE W TYM ROKU rezygnują z “gwarantowanych” w czasie kampanii ZMIAN  NA LEPSZE.
  4. Z OSIĄGNIĘĆ trzeba wymienić przyznanie Polsce 5 mld juro  ALE nie mówi się głośno że to w 80%  pójdzie na  BUDOWĘ  wiatraków przez bankrutującego  (z powodu awaryjności jak mówi Niemiecki Urząd)  SIEMENSA.
  5. Marsz. Hołownia  powiedział że wyrzucił  ZAMRAZARKI  z sejmu, ALE widzimy ze ma jakieś turystyczne, podręczne i na razie wrzucił tam 3 Projekty Rządu Morawieckiego – WAKACJE KREDYTOWE dla kilku mln rodzin, …, oj tam, oj tam.

POpatrz  jak ONI pracują w Sejmie na rzecz dalszego uznanego przez instytucje Europejskie ROZWOJU  POLSKI,  np. wystąpienie Krzysztofa BREJZY, jak i jemu podobnych JOŃSKICHSZCZERBÓW oni tak działają na rzecz swoich wyborców?, którzy  owszem są przeciw PIS, ale przecież (ich WYBORCY)  nie są  za zniszczeniem ORLENU, KGHM  i wielu sztandarowych POLSKICH inwestycji i projektów przecież NIE SĄ.

Poseł Jarosław Wałęsa  twierdzi że ??!!!, Boże odpuść mu…

Borys B. oskarża PIS o lobbing RZĄDU na rzecz spółki ORLEN (ja piexxxxx, CYTUJĄC KLASYKA – ale śmiex, po prostu śmiex) AAA NIEMCY, rząd Niemiecki wspiera swoją bankrutującą  PRYWATNĄ firmę SIEMENS  wspiera 7 mld-ami,  AAA Posłowie opozycji chcą  powstrzymać rozwój PKN ORLEN – Polska prywatna spółka z udziałem SKARBU PAŃSTWA …

SENAT Senator Pisu przedstawia dane o PKN ORLEN, słuchają, a jak mówi o sukcesie Prez.  Obajtka  w skali świata to senatorowie wybuchają śmiechem, Taki umoczony poseł FRYSZTAK pyta ile ORLEN zarobił na POLAKACH Albo Elżbieta Anna POLak wie że ORLEN powoduje że prąd jest drogi

 MÓJ BOŻE, Mój Boże

Joanna Scheuring senator Kazimierz Kleina oni sobie radzą nawet z Klarenbachem, nigdy nie odpowiedzą  na zadane pytanie, a ile kłamstwa wyleją  to tylko SzczerbaJoński  są w tym lepsi.

Taki Marcin Kulasek WYRAŹNIE mówi ze PIS  zmarnował 8 lat w kwestii zielonej Energii (pomimo że przez te lata wzrost o 300%).

BIG MEN Jakub Rutnicki  pieprzy o zamykaniu piekarń, tak tak w Niemczech zamykaja kilka tysięcy a w  Polsce kilkadziesiąt  i to tych nie dopiekających chleba (www.chlebmistrzapiotra.pl)

Kołodziejczak, on to POsłem jest i naprawdę pracuje dla rodziny  i dla Tuska

Klaudia Jaaahira , ale ona się ubiera, super, a mentalnie  jest  jak Róża LUKSEMBURG    Albo marek Belka (będzie miał  co najmniej 40 tyś Emerytury Plus) twierdzi że EMERYCI bez 13 i 14  a podwyżki max 15 zł  na rok minus  inflacja, jak za TUSKA BYŁO  tak i będzie… 

PO krzyczy “jak można wywłaszczać  pod CPK” (zagrażający Niemieckim lotniskom, a jednocześnie bardzo podnosząca strategię NATO w naszym regionie TRÓJMORZA)  ALE pod wiatraki SIMENSA to już można wywłaszczać …

           oj tam , oj tam , tak mi się wylało