NIE Głosuję na Roberta Biedronia dlatego że

Jako Prezydent szczególnie on gwarantuje że mężczyźni będą mogli zawierać związki małżeńskie ze swoimi partnerami, że będą mogli adoptować dzieci, i co ważne, że UBEK odzyska zabraną mu przez PIS emeryturę – 9598 zł.

kandydat Biedroń nie poznał się na obecnym prezydencie Dudzie, Biedroń “wypunktował” Dudę jak nikt inny, nie ma co cytować, to oczywiste oczywistości, choćby ta że Duda powinien się podać do dymisji … ha ha ha

Poza tym Biedroń to byłby NAJGORSZY Prezydent jakiego świat widział,

przecież jego pra pra dziadkiem był Bierut, a pra dziadkiem Gomułka, to wnuczek Milera a jego sympatią na pewno jest ta/ten piosenkarz/karka z brodą , cholera zapomniałem jak on/a się nazywa.

Panie Biedroń obiecuje pan manifestacje uliczne w obronie kobiet, żeby mogły mieć aborcję w każdym momencie, najlepiej gratis, jak wyrwanie zęba.

Panie Biedroń sprzedajesz pan młodym kobietom to Co wskazuje im wasza ideologia…, ale nic pan im nie mówi że te bardziej wrażliwe mogą w efekcie aborcji być nieszczęśliwe do końca życia … panie Biedroń pan jest gej, ja pana rozumiem – sex jest najważniejszy, ale jeszcze nie wiesz pan że do pewnego wieku, a potem …

Pan w polityce = masakra