cofnij

Muchy wiedzą, gówno smaczne, gówno jedzą


*oni nie sądzą, nie przypuszczają, nie podejrzewają, im się nie wydaje – oni po prostu  wiedzą. Oni czytają GW, Onet i oglądają TVN.


Ohojska wie, żadnych wątpliwości, jest pewna, uwierzmy jej  

Najpierw zniszczyli wojsko, teraz na chybcika kupują jakąś broń. Tak jest ze wszystkim. Dlatego apeluję do ludzi, żeby nie głosowali na PiS, a  na granicy dokonuje się “ludobójstwo”.

Oh ujmuje mnie ona, tylko Tusk, tylko Niemcy, tylko prawda całą dobę..  


Taki Paweł Wroński z gewu, on wie że “Niemcy po uchodźcach i społeczności LGBTQ mają być kolejnym wrogiem Jarosława Kaczyńskiego w kampanii wyborczej w 2023 roku.” on to ma łeb jak sklep, żadnych reparacji of kors


taka  applebaum, ona wie że  “Prawica w Polsce stara się ukrywać swoje związki z Rosją i podziw dla Putina”, ona prywatnie to żona sikorskiego (nie mylić z Tamtymi Sikorskimi), ona to puszcza w eter w USA…


Taki poseł PO Maciej Kierwiński wraz z ekspertami wie że przekop Mierzei Wiślanej zwróci się za tysiąc lat …


Taki Prof. Maciej Gdula wie że:

Domaganie się reparacji za zamordowanie 6 mln polskich obywateli w czasie II wojny światowej to odrażający cynizm polityczny. Śmierć tych ofiar nie ma ceny. Rolą Polski jest pamiętać o drugiej wojnie, a nie zarabiać na niej.

Pomińmy już ton wyższości moralnej widoczny w tych słowach. Merytoryczną absurdalność… ciekawe czy to samo powiedział by Żydom? I co  by mu odpowiedzieli?


Taki Michał Kamiński, marszałek senatu, czy jakoś podobnie, to on wie co mówi, a mówi – “politycy PiS żyją w zupełnie innym świecie i bez wątpienia mogą zakazać uprawiania seksu.


Taki poseł Lewicy on wie, on nie ma wątpliwości, Gdula  podważa sens wypłaty reparacji Polsce z przyczyn … etycznych. Zarzuca Polakom współudział w zagładzie Żydów.


radny PSL Grzegorza Tomsi wie że Agnieszka Ścigaj to ; Kolejne Kukiz-owe ścierwo dołącza do rządu PiS


Tusk wie że PIS kradnie, PIS łże, PIS niszczy Polskę  itp.


Poseł Joński wie że dzisiaj gdy rządzi PIS to wielu starszych ludzi pyta czy będzie ich stać ich na chleb, widzicie jaki to jest SZLACHETNY I MĄDRY ten poseł zapamiętaj JOŃSKI


Ełuro  Poseł KO Darek  Rosati,  były członek PZPR nie jest pewien że “Białoruś bastionem wolności w porównaniu z Polską PiS?


Taka Eliza, piękne imię prawda, nazwisko Michalik, też ładne, aaale tota z GW, no to ona wie że i wieży że;  Rząd polski odpowiada za głęboki kryzys humanitarny przy granicy z Białorusią i, co potwierdziły już organizacje międzynarodowe, łamie międzynarodowy zakaz tortur i nieludzkiego traktowania i narusza prawo międzynarodowe” – pisze na łamach


Taki Joński (znany POseł aktywista, lewak, cynik itp.) mówi o co najmniej 70 osobach, które mogły umrzeć.. on mówi o co najmniej 70 osobach które mogły wygrać w LOTTO, bądź to, o co najmniej 70 osobach  które mogły dostać pracę w LIDL  itp., oj on to głupi nie jest wie co mówić i w którym momencie.


Lewak Marek Migalski  nie jest pewien, ale: “Prawdopodobnie polskie władze zabiły (przez swe działania/zaniechania) więcej Polek i Polaków niż Stalin polskich oficerów z Katyniu.”


Posłanka PO Jachira i wielu jej podobnych posłów i cele brytów wie że w czasie wojny Polacy nie ratowali Żydów, ale ich mordowali razem z Niemcami i DLATEGO w 1941 i 1942 Niemcy wydali dekret o karze śmierci dla Polaków ratujących Żydów …(ciekawe ciekawe, hm ta Jachira to mądra jest)


Biedroń wie że Boga niema

Tusk wie ze ustawa anty korupcyjna która wchodzi w życie od 2022 roku  wejdzie w życie za 3 lata


Niektórzy posłowie opozycji wiedzą że my Polacy na granicy z Białorusią  chyba mordujemy dzieci uchodźców

Niektórzy politycy opozycji wiedzą że stan  wyjątkowy to hańba i coś w podobie do działań Łukaszenki i Putina

Holland,  Stuchr i wieeelu im podobnych cele brytów wiedzą że działania rządu można porównać do działań nazistów i polskich szmalcowników za Niemieckiej okupacji

Prof. Sadurski wie że zbrodniarze w mundurach S.G i W.Polskiego na białoruskiej granicy  będą siedzieć


Poseł  LEWICY Andrzej  Szejna (prawnik) wie i nas informuje że Kaczyński zażyczył sobie że kobiety mają rodzić dzieci bez mózgu i.t.dalej, wie też że kilkadziesiąt osób zostało zamordowanych na granicy przez reżim Kaczyńskiego, i że tam dochodzi ze strony polskiej do zbrodni.