Głosuję na Władysława Kosiniak-Kamysza dlatego że

Jako Prezydent tylko on, wieloletni koalicjant PO w poprzednich Demokratycznych Rządach daje mi gwarancję że znowu będą Wolne Sądy, Wolne Sądy i niezależna Prokuratura, wraz z nim wróci Demokracja, skończy się Dyktatura Kaczyńskiego, wiem że W. K. Kamysz on z każdym się dogada, z Biedroniem choćby, jeszcze lepiej jak Pawlak z Ruskimi w sprawie gazu, to wybitny umysł, nawet miejskiego Kukiza przygarnął, on wie dobrze, wiedział będąc z Tuskiem i wie dzisiaj kto kiedy i w jakim wieku powinien przejść na emeryturę i za ile, i na pewno nikomu jej nie będzie zmniejszał. Ma bardzo dobre stosunki z Tuskiem, który tak wspaniale, tak dobrze rządził Polską i w nagrodę od lat wzmacnia siłę Unii Europejskiej przeciw Kaczystoskiej Polsce. Będą Wolne Sądy, a w przyszłości Kamysz też zasiądzie w UNII, jak TUSK, Bieńkowska czy Buzek. Przez 8 lat robił wszystko dla nas polskich rolników, jutro Prezydentem, pojutrze z Tuskiem będzie w Unii wspierał nas i nie dopuści do powrotu tych ostatnich mrocznych niedemokratycznych sitw które cofnęły nas przez ostatnie pięć lat odsuwając Tuska, Rostowskiego i właśnie Kamysza i wielu innych prawdziwych Polaków, Europejczyków od rządzenia.

Władysław Kosinika Kamysz jako prezydent na pewno by nie tracił czasu i się nie zajmował ewentualną pandemią, ostatnio mądrze dokopał Dudzie mówiąc “nie ma potrzeby, wszelkie kompetencje posiada rząd i Minister Zdrowia”.

Kosiniak mówi wyraźnie, nie płacić ZUS, CIT, PIT, on zapewne myśli poważnie o dniu dzisiejszym, nie ma co kombinować co będzie za pół roku czy rok, a może już nas nie będzie i nie będzie potrzeba płacić emerytur, zasiłków, 500 plus, czy innych świadczeń…